Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl projekto įgyvendinimo (papildomi objektai)

Konsultacijos vyksta 2019-07-01 - 2019-07-15

Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą "Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtra", bei atsižvelgiant į aktyvų operatorių dalyvavimą viešosiose konsultacijose, prieš pateikiant užsakymus rangovams, maloniai prašome peržiūrėti pateikiamą planuojamų prijungti papildomų infrastruktūrinių objektų sąrašą ir, esant poreikiui, iki 2019 m. liepos 15 d. pateikti informaciją apie turimą ar iki 2020 m. planuojamą sukurti infrastruktūrą ar galimybę pakeisti šiuos objektus kitais el. paštu adresu [email protected].
 
Viso projekto metu nustatytose „baltųjų dėmių“ teritorijose planuojama pastatyti apie 180 ryšių bokštų, bei nutiesti apie 1 465 km ŠKL prijungiant naujai pastatytus ryšių bokštus, apie 430 ryšio transmisijos problemų turinčių objektų.
 
Papildomas objektų sąrašas