Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl projekto įgyvendinimo

Konsultacija vyksta: nuo 2018-11-13 iki 2018-11-28

Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą "Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtra", prieš pateikiant užsakymus rangovams, maloniai prašome peržiūrėti pateikiamus planuojamų jungti ir naujai statomų infrastruktūrinių objektų sąrašus ir, esant poreikiui, iki 2018 m. lapkričio 28 d. pateikti informaciją el. paštu adresu [email protected] apie turimą ar iki 2020 m. planuojamą pakloti šviesolaidinę infrastruktūrą iki šių objektų ar galimybę pakeisti šį objektą kitu. 

Projekto metu nustatytose „baltųjų dėmių“ teritorijose planuojama pastatyti apie 180 ryšių bokštų, bei nutiesti apie 1 465 km ŠKL prijungiant naujai pastatytus ryšių bokštus, apie 430 ryšio transmisijos problemų turinčių objektų.

Planuojamų statyti bokštų sąrašas
Planuojamų prijungti esamų objektų sąrašas