Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl papildomų šviesolaidinių kabelinių linijų klojimo

Konsultacijos vyksta 2020-11-13 - 2020-12-12
 
Siekdami tinkamai įgyvendinti projektą „Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtra“, teikiame viešosioms konsultacijoms planuojamų prijungti objektų šviesolaidinėmis kabelinėmis linijomis sąrašą (Priedas Nr. 1).
Siekiant įsitikinti, kad visi planuojami šviesolaidinėmis kabelinėmis linijomis prijungti objektai yra „baltųjų dėmių“ teritorijose, t. y. teritorijose, kurių gyventojai neturi ir per artimiausius 3 metus neturės galimybės naudotis 30 Mb/s ir didesniu interneto greičiu, maloniai prašome peržiūrėti pateikiamą sąrašą ir iki 2020 m. gruodžio 12 d. pateikti informaciją el. paštu adresu [email protected] apie turimą ar planuojamą per artimiausius 3 metus sukurti šviesolaidinę infrastruktūrą šiose „baltųjų dėmių“ teritorijose. Atkreipiame dėmesį, kad šiose „baltųjų dėmių“ teritorijose buvo planuojami statyti ryšio bokštai. Dėl įvykusių projekto pasikeitimų tam tikrose vietose vietoj ryšio bokštų planuojama nutiesti daugiau šviesolaidinių kabelinių linijų.

Pridedama:
1. Planuojamų prijungti objektų šviesolaidinėmis kabelinėmis linijomis sąrašas.