Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl papildomų „baltųjų dėmių“ teritorijų (II etapas)

Konsultacija vyksta: nuo 2019-09-03 iki 2019-09-18
 
Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“, įgyvendinanti projektą „Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtra“, sulaukė operatorių prašymų prie esamos šviesolaidinės infrastruktūros prijungti papildomus infrastruktūrinius objektus. Siekiant įsitikinti, kad visi prašomi prijungti objektai yra „baltųjų dėmių“ teritorijose, t. y. teritorijose, kurių gyventojai neturi ir per artimiausius 3 metus neturės galimybės naudotis 30 Mb/s ir didesniu interneto greičiu, maloniai prašome peržiūrėti pateikiamą objektų sąrašą ir iki 2019 m. rugsėjo 18 d. pateikti informaciją el. paštu adresu [email protected] apie turimą ar planuojamą per artimiausius 3 metus sukurti šviesolaidinę infrastruktūrą iki šių objektų. 
Atkreipiame dėmesį, kad dalis objektų yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kurie nebuvo nagrinėti Naujos kartos interneto prieigos plėtros investiciniame projekte, todėl gavus informaciją apie operatorių turimą ar planuojamą infrastruktūrą, surinktų duomenų pagrindu bus atliekama papildoma analizė dėl galimybės minėtus objektus prijungti prie NKP projekto infrastruktūros.

Objektų sąrašas