Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Šviesolaidinė infrastruktūra

Projekto "Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra" (RAIN) įgyvendinimo metu sukurtą tinklą sudaro 3357 kilometrų pastatytų bei dar apie 3000 kilometrų  nuomojamų šviesolaidinių kabelinių linijų, kurios apjungia visas šalies kaimiškąsias seniūnijas ir apie 330 mokyklų su savivaldybėmis bei sudaro galimybes teikti plačiajuosčio ryšio paslaugas organizacijoms ar gyventojams. Tinklo ruožuose, kuriuose RAIN šviesolaidinės kabelinės linijos nebuvo statomos, sujungimams užtikrinti iš kitų infrastruktūrų savininkų nuomojamos šviesolaidinės skaidulos.
 
Įgyvendinant projektą RAIN buvo suformuotas 51 atskiras tinklas, geografiškai išsidėstęs savivaldybių teritorijų ribose. Skirtingos savivaldybės šiame tinklo plėtros etape tarpusavyje nebuvo apjungtos.
 
 
 
Tinklo žemėlapis įgyvendinus projektą RAIN:
 

Norėdami matyti didesnį vaizdą, paspauskite ant žemėlapio.