Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Sutankintos skaidulos | WDM

Ryšio paslauga sutankintomis šviesolaidinėmis skaidulomis (dar vadinama „spalvota“ ar „virtuali“ skaidula) – patikima ir efektyvi ryšio paslauga, sudaranti galimybes realizuoti didelės spartos duomenų perdavimo paslaugas. Skaidulų sutankinimui naudojama WDM (angl. Wavelenght-Division Multiplexing) tankinimo technologija, leidžianti kelis šviesolaidinio duomenų perdavimo signalus su skirtingais bangų ilgiais sukombinuoti į vieną šviesolaidinę skaidulą.
 

Remiantis 2014 m. liepos 23 d. Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos sprendimu, nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva tampa euro zonos nare, kurioje naudojama bendroji Europos Sąjungos valiuta – euras. Oficialus ir neatšaukiamas euro ir lito perskaičiavimo kursas - 3,45280 lito už 1 eurą.
 
Daugiau informacijos apie tarifų perskaičiavimą rasite čia.

Standartiniai techniniai parametrai ryšio paslaugai sutankintomis skaidulomis:
 

Nr. Parametras Reikšmė
1. Duomenų perdavimo sparta Priklauso nuo įrangos techninių galimybių
2. Prieigos technologija WDM
3. Prieigos prievadas Optinis, nespalvotas
4. Paslaugos pateikiamumas 99 %
5. Reakcijos į gedimus laikas 30 min.
6. Maksimalus paslaugos teikimo atkūrimo laikotarpis 10 val., kabelio nutraukimo atveju 12 val.
7. Planinių tinklo darbų trukmė Iki 6 val. per mėnesį
 
8. Paskirtis Paslaugų naudojimo paskirtis ir techniniai parametrai turi atitikti šiose valstybės pagalbos schemose nustatytus reikalavimus:
183/2009 – Lietuva
, SA.34166, SA.36132, SA.46372 ir SA.49614.
 
Dėl paslaugų parametrų ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis el. paštu [email protected].