Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Sertifikavimas

3 metų terminui Įstaigai išduoti atitikties sertifikatai

VšĮ „Plačiajuostis internetas“ atliktas didmeninių plačiajuosčio ryšio paslaugų teikimo pakartotinis sertifikacinis auditas, kurio eigoje buvo įvertinta ar Įstaiga atitinka aplinkosaugos ISO 14001:2015 standartą, kokybės vadybos ISO 9001:2015 standartą bei darbuotojų saugos ir sveikatos ISO 45001:2018 standartą.
Buvo pateiktos išvados, kad VšĮ „Plačiajuostis internetas“ vadybos sistema atitinka reikalavimus ir leidžia pasiekti norimus rezultatus, o sertifikavimo sritis yra suderinta ir tinkama.
Žemiau yra pateikiamos sertifikatų kopijos:

ISO 14001:2015
ISO 9001:2015
ISO 45001:2018

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS „PLAČIAJUOSTIS INTERNETAS“ KOKYBĖS, APLINKOS APSAUGOS BEI DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS POLITIKA
Vadovybės atstovas intergruotai vadybos sistemai - Tinklo valdymo tarnybos vadovė Jolanta Kavaliūnaitė.