Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Sertifikavimas

Viešosios įstaigos "Plačiajuostis internetas" sertifikavimas


Įstaigoje diegiama integruota Kokybės, Aplinkos apsaugos bei Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema (IVS)  laikantis LST EN ISO 9001:2015,  LST EN ISO 14001:2015, LST EN ISO 45001:2018 standartų reikalavimų ir atitinka galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus ir poįstatyminius teisės aktus.
Integruotos vadybos sistemos tobulinimas yra nuolatinis procesas, todėl produktų ir paslaugų kokybė, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo veiksmingumas yra nuolat stiprinami.

 
VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS „PLAČIAJUOSTIS INTERNETAS“ KOKYBĖS, APLINKOS APSAUGOS BEI DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS POLITIKA

Vadovybės atstovas intergruotai vadybos sistemai - Tinklo valdymo tarnybos vadovė Jolanta Kavaliūnaitė.