Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Projekto viešosios konsultacijos

VšĮ „Plačiajuostis internetas“ (toliau – PI) ir ūkio subjektų grupė, sudaryta iš UAB „Ernst & Young Baltic“ ir UAB „InComSystems“ (toliau – vykdytojas), PI užsakymu rengia Lietuvos naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros investicijų projektą (toliau – projektas).
Projekto tikslas – įvertinti visas naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros įgyvendinimo galimybes Lietuvoje, parinkti optimalų įgyvendinimo sprendimą, pagrįsti projekto įgyvendinimo būdą, išlaidas, pasekmes ir pan.
Siekiant tinkamai įgyvendinti minėtą projektą, 2016 m. gruodžio – 2017 m. sausio mėn. buvo atlikta plačiajuosčio ryšio (tiek fiksuotojo, tiek belaidžio) rinkos dalyvių bei valstybės institucijų apklausa apie šiuo metu Lietuvoje jau egzistuojančią naujos kartos prieigos infrastruktūrą ir per artimiausius 3 metus planuojamą sukurti naujos kartos prieigos infrastruktūrą, leidžiančią užtikrinti galutiniams vartotojams 30 Mb/s ir didesnį interneto greitį.
Surinktų duomenų pagrindu buvo suformuotas skaitmeninis Lietuvos naujos kartos prieigos tinklo infrastruktūros žemėlapis. Siekiant įsitikinti parengto žemėlapio tikslumu, maloniai prašome Jūsų, esant poreikiui, iki 2017 m. vasario 12 d. el. paštu adresu [email protected] pateikti žemėlapio patikslinimui/papildymui reikalingus duomenis.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Jums pateikus naujus/papildomus/patikslintus duomenis, kurie, jūsų manymu, yra neįvertinti ar netiksliai įvertinti žemėlapyje, žemėlapis ir jo duomenys bus atitinkamai patikslinti.

Viešosioms konsultacijoms pateikiami naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros žemėlapiai:
Esamos infrastrukrūros 2017 m. žemėlapis
Planuojamos infrastruktūros 2020 m. žemėlapis 

Planuojamos infrastruktūros žemėlapiai apskritimis:
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus

Taip pat maloniai prašome iki minėtos datos peržiūrėti pateiktus infrastruktūrinių objektų sąrašus ir, esant poreikiui, pateikti informaciją el. paštu adresu [email protected] apie turimą ar iki 2020 m. planuojamą pakloti šviesolaidinę infrastruktūrą iki šių objektų ar galimybę pakeisti šį objektą kitu. 
Judriojo ryšio pobleminiai infrastruktūriniai objektai dėl ŠKL trūkumo
Judriojo ryšio probleminiai infrastruktūriniai objektai dėl statinio

Viešosios konsultacijos baigtos 2017 m. vasario 12 d. Dėkojame operatoriams už pateiktas pastabas ir pasiūlymus.