Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Privatumo pranešimas

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ (toliau – Įstaiga), vykdydama asmens duomenų apsaugos politiką, informuoja duomenų subjektus apie jų duomenų rinkimą ir saugojimą.

DUOMENŲ RINKIMAS
Asmens duomenys (atvaizdas, vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, telefono numeris) Įstaigai yra sužinomi tais atvejais, kai asmuo :
1.        Paskambina į Įstaigos valdymo centrą numeriu (8 5) 243 0881 ir pasirenka būti sujungiami su valdymo centru (paspaudus 1); arba
2.        Sutartiniais santykiais yra susijęs su Įstaigos veikla ir turi poreikius ir galimybes patekti į Įstaigos tinklo mazgų patalpas.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI
Įstaiga kaupia duomenis tik tiek, kiek tai reikalinga atitinkamiems aiškiai apibrėžtiems ir teisėtiems tikslams pasiekti:
1.        Siekiama užtikrinti turto, esančio Įstaigos žinioje ir atsakomybėje, saugumą stebint tiesioginį vaizdą ar peržiūrint vaizdo įrašus iš tinklo mazgų patalpų.
2.        Siekiama užtikrinti asmenų, patekusių į tinklo mazgų patalpas, priežiūrą dėl atliekamų darbų kokybės stebint tiesioginį vaizdą.
3.        Patalpų vaizdo stebėjimas taip pat vykdomas dėl galimų tinklo mazgų gedimų priežastiniam ryšiui tarp trečiųjų asmenų veiksmų ir gedimų išsiaiškinti.
4.        Vaizdo stebėjimas yra vykdomas atsižvelgiant į tai, kad ryšio mazgai yra padidintas pavojaus šaltinis. Nelaimingo atsitikimo atveju vaizdo įrašai padėtų išsiaiškinti nelaimės aplinkybes.
5.        Iš įeinančių skambučių gauti asmens duomenys kaupiami tinklų sutrikimų faktams užfiksuoti ir ginčų atveju aplinkybėms išsiaiškinti.

KAIP TVARKOMI ASMENS DUOMENYS?
Surinkti asmens duomenys yra saugomi serveriuose ir prižiūrimi naudojant specializuotą programinę įrangą kurią valdo Įstaigos direktoriaus paskirti specialistai. Asmens duomenys nėra saugomi ilgiau nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai.
Asmens duomenų tvarkymo taisyklės yra nustatytos direktoriaus 2016 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. V-54 „Dėl asmens duomenų tvarkymo viešojoje įstaigoje „Plačiajuostis internetas“ taisyklių patvirtinimo“. Su jomis galite susipažinti čia.
Tvarkydami duomenų subjektų asmens duomenis, laikomės Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo ir kitų tiesiogiai taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, taip pat kompetentingų institucijų nurodymų.

KAM TEIKIAME JŪSŲ DUOMENIS?
Informuojame, kad Įstaiga nėra niekam įsipareigojusi teikti Jūsų duomenų, išskyrus įstatymais nustatytus atvejus, kai esame įpareigoti atsakyti į teisėsaugos arba valstybės institucijų prašymus ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus arba teismo sprendimus.

JŪSŲ TEISĖS ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS SRITYJE
Susipažinti su savo asmens duomenų apsaugos srities teisėmis galite Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos parengtoje skrajutėje Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje ir atmintinėje Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje, kai Jūsų asmens duomenys naudojami profesiniais tikslais.

TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ?
Už duomenų apsaugos įgyvendinimo politiką Įstaigoje atsakingas asmuo – Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus teisininkė Monika Godlauskaitė.
Norėdami daugiau sužinoti apie Įstaigos asmens duomenų politiką, maloniai prašome teirautis šiais kontaktais:
·         Elektroniniu paštu m.godlauskaite@placiajuostis.lt;
·         Telefonu 8 602 10 477;
·         Atvykus į Įstaigą adresu Sausio 13-osios g. 10, LT-04347 Vilnius.