Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

VšĮ „Plačiajuostis internetas“– jau devyneri!

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ įsteigta remiantis 2005 m. rugsėjo 29 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymu Nr. 3-415, tačiau įstaigos gimtadieniu laikoma įregistravimo Juridinių asmenų registre diena – 2005 m. spalio 5-oji. Taigi, švenčiame jau 9-tąjį įstaigos gimtadienį.
Nors šiandienis VšĮ „Plačiajuostis internetas“  kolektyvas neatrodo itin gausus, – 25 darbuotojai, – tai jau yra tris su puse karto daugiau, nei pirmaisiais įstaigos gyvavimo metais. Galima pasidžiaugti, kad per šį laikotarpį buvo atliktas ne vienas didelis darbas:
 
  • Kartu su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija įgyvendinant RAIN infrastruktūros plėtros projektus jau nutiesta 4916 km šviesolaidinių kabelių linijų
  • Pasirašytos paslaugų teikimo sutartys su 46 ryšio operatoriais;
  • 775 miesteliai ir kaimai, prijungti prie sukurto plačiajuosčio interneto tinklo
  • Įrengta apie 3000 plačiajuosčio interneto prisijungimo taškų
  • Nutiestas šviesolaidinis kabelis po Kuršių mariomis, plačiajuosčiu interneto ryšiu sujungiantis Klaipėdą su Kuršių nerija.

Planuojama dešimtmetį pasitikti su sėkmingai įgyvendintais RAIN-2 ir PRIP projektais bei dėl to gerokai pagausėjusiu teikiamų paslaugų skaičiumi.

Džiaugiamės kiekvienu savo klientu ir tikimės sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo.