Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl projekto „Itin spartaus ryšio infrastruktūros plėtra“

Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą „Itin spartaus ryšio infrastruktūros plėtra“, viešosioms konsultacijoms teikiami techniniai sprendimai ir sumodeliuoti tinklo elementai, skirti užtikrinti prieigą prie itin didelio pralaidumo plačiajuosčio ryšio tinklo būstams ir įmonėms, išsidėsčiusiems komerciškai nepatraukliose vietovėse.


Siekiant įsitikinti, kad sumodeliuotas itin spartaus ryšio infrastruktūros plėtros techninis sprendimas yra tikslus ir atitinka privačių ryšio operatorių planus bei poreikius, maloniai prašome suinteresuotų šalių peržiūrėti pateiktus duomenis ir iki 2023 m. lapkričio 10 d. el. paštu [email protected] pateikti savo pritarimą arba argumentuotus prieštaravimus.

Viešosioms konsultacijoms teikiamus skaitmeninius žemėlapius galite rasti čia.