Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl projekto „Itin spartaus ryšio infrastruktūros plėtra“

Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą „Itin spartaus ryšio infrastruktūros plėtra“, viešosioms konsultacijoms teikiami privačių operatorių ir valstybės valdomos esamos ir per artimiausius 3 metus planuojamos įrengti šviesolaidinės infrastruktūros bei 5G ryšio infrastruktūros skaitmeniniai žemėlapiai.
Skaitmeniniuose esamos ir per artimiausius 3 metus planuojamos įrengti šviesolaidinės ir 5G ryšio infrastruktūros bei jos pasiekiamumo („coverage“) žemėlapiuose siekiant išvengti klaidų ir netikslumų, maloniai prašome suinteresuotų šalių peržiūrėti pateiktus duomenis ir iki 2023 m. spalio 18 d. el. paštu [email protected] pateikti duomenų patikslinimą ir/ar informaciją apie turimą ar planuojamą per artimiausius 3 metus sukurti šviesolaidinę ir (arba) 5G ryšio infrastruktūrą. Esant poreikiui, žemėlapiai ir jų duomenys bus patikslinti.
Viešosioms konsultacijoms teikiamus skaitmeninius žemėlapius galite rasti čia.