Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl NKP IP projekto metu suformuotų tarifų komponenčių

VšĮ „Plačiajuostis internetas“ ir ūkio subjektų grupė, sudaryta iš UAB „Ernst & Young Baltic“ ir UAB „InComSystems“, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ užsakymu rengia Lietuvos naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros investicijų projektą.

Siekiant tinkamai įgyvendinti minėtą projektą, 2017 m. gegužės mėn. buvo atliekama plačiajuosčio ryšio (tiek fiksuotojo, tiek belaidžio) rinkos dalyvių apklausa dėl galimų Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros projekto įgyvendinimo metu sukurtos infrastruktūros tarifų komponenčių ir dydžių. Vadovaujantis Projekto metu nustatytais Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros projekto įgyvendinimo metu sukurtos infrastruktūros tarifų metodiniais principais ir bendradarbiaujant su operatoriais surinktų duomenų pagrindu buvo suformuotos tarifų komponentės.
Siekiant įsitikinti parengtų tarifų komponenčių bei orientacinių tarifų dydžių atitikimu projekto tikslams ir paslaugų naudotojų poreikiams, maloniai prašome Jūsų, esant poreikiui, iki 2017 m. liepos 5 d. el. paštu adresu lukas.mykolaitis@lt.ey.com pateikti pastabas dėl Tarifų komponenčių ir orientacinių dydžių patikslinimo ir (ar) papildymo. Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis anksčiau nurodytu el. pašto adresu.