Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl NKP IP projekto metu suformuotų tarifų komponenčių

VšĮ „Plačiajuostis internetas“ ir ūkio subjektų grupė, sudaryta iš UAB „Ernst & Young Baltic“ ir UAB „InComSystems“, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ užsakymu rengia Lietuvos naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros investicijų projektą.

Siekiant tinkamai įgyvendinti minėtą projektą, 2017 m. gegužės mėn. buvo atliekama plačiajuosčio ryšio (tiek fiksuotojo, tiek belaidžio) rinkos dalyvių apklausa dėl galimų Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros projekto įgyvendinimo metu sukurtos infrastruktūros tarifų komponenčių ir dydžių. Vadovaujantis Projekto metu nustatytais Naujos kartos interneto prieigos infrastruktūros plėtros projekto įgyvendinimo metu sukurtos infrastruktūros tarifų metodiniais principais ir bendradarbiaujant su operatoriais surinktų duomenų pagrindu buvo suformuotos tarifų komponentės.
Siekiant įsitikinti parengtų tarifų komponenčių bei orientacinių tarifų dydžių atitikimu projekto tikslams ir paslaugų naudotojų poreikiams, maloniai prašome Jūsų, esant poreikiui, iki 2017 m. liepos 5 d. el. paštu adresu [email protected] pateikti pastabas dėl Tarifų komponenčių ir orientacinių dydžių patikslinimo ir (ar) papildymo. Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis anksčiau nurodytu el. pašto adresu.