Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios konsultacijos dėl „Itin spartaus ryšio infrastruktūros

Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą „Itin spartaus ryšio infrastruktūra“, viešosioms konsultacijoms teikiami techniniai sprendimai ir sumodeliuoti tinklo 
elementai, užtikrinantys suinteresuotų 5 000 socialinę ir ekonominę pažangą skatinančių objektų prijungimą prie gigabitinės infrastruktūros. 

Siekiant įsitikinti, kad sumodeliuotas itin spartaus ryšio infrastruktūros techninis sprendimas yra tikslus ir atitinka privačių ryšio operatorių planus bei poreikius, maloniai prašome suinteresuotų šalių peržiūrėti pateiktus duomenis ir iki 2022 m. balandžio 3 d. el. paštu [email protected] pateikti savo pritarimą arba argumentuotus prieštaravimus.

Viešosioms konsultacijoms teikiamus žemėlapius ir kitą aktualią informaciją galite rasti čia (skiltyje „Viešosios konsultacijos dėl itin spartaus ryšio infrastruktūros techninio sprendimo“).