Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ darbuotojos dalyvavo mokymuose

2019 m. kovo 22 d. įstaigos Tinklo valdymo tarnybos vadovė ir teisininkė dalyvavo „Antikorupcinės vadybos sistemos mokymai pagal LST ISO 37001:2017 standartą“ mokymuose, skirtuose organizacijoms, kurios ketina įsidiegti antikorupcijos vadybos sistemą. 
Mokymu metu įstaigos darbuotojos buvo supažindintos su standarto reikalavimais, suteiktos žinios kaip teisingai atlikti praktinius standarto diegimo veiksmus (pateikti praktiniai pavyzdžiai, reikalingų dokumentų šablonai ir pan.), pateiktos praktinės užduotys, kurias atliekant atsiskleidė AVS standarto būtinybė, nauda bei galimi iššūkiai ir sunkumai. Po šių mokymų direktorius ir skyrių bei tarnybų vadovai priėmė vieningą sprendimą diegti šį standartą įstaigoje.