Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ darbuotojams surengta paskaita

2019 m. birželio 13 d. viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ teisininkė darbuotojams surengė paskaitą apie korupcijos prevencijos svarbą valstybei, visuomenei ir kiekvienam iš mūsų. 
Paskaitoje buvo akcentuojami pagrindiniai kovos su korupcija principai, tikslai ir priemonės. Darbuotojai buvo supažindinti su veiklomis, kurios pripažįstamos korupcinėmis ir sužinojo apie bausmes, kurios laukia įvykdžius šias veikas. Teisininkė priminė apie Įstaigoje egzistuojančias tvarkas ir taisykles, kurios reguliuoja korupcijos prevenciją Įstaigoje ir kuriomis darbuotojai privalo vadovautis atlikdami jiems pavestas funkcijas. Buvo akcentuojamas nepakantumas korupcijai ne tik darbovietėje, bet ir visose kitose gyvenimo srityse. Darbuotojai buvo raginami aktyviais veiksmais prisidėti prie nepakantumo korupcijai auginimo šalyje ir netylėti, jeigu savo aplinkoje pastebėtų korupcijos apraiškų. Priminta, kad Įstaigoje egzistuoja pranešimų kanalas, kuriuo kiekvienas darbuotojas gali pranešti apie užfiksuotą galimai korupcinio pobūdžio veiką, bei pateikta informacija kur galima kreiptis, jeigu darbuotojas nenorės pasinaudoti Įstaigos pranešimu kanalu.