Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ atstovės dalyvavo „FTTH Conference 2023”

Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ atstovės dalyvavo ir dalinosi patirtimi šių metų balandžio 18 – 20 d. Madride vykusioje konferencijoje „FTTH Conference 2023”. 
 
FTTH konferencija yra didžiausia pasaulyje šviesolaidžio technologijai skirta konferencija ir paroda. Kasmetinėje konferencijoje šį kartą dalyvavo daugiau kaip 3 000 delegatų iš 88 valstybių. Konferencijos metu vyko ekspertų organizuojamos diskusijos, pristatymai bei buvo sudaryta galimybė susipažinti su naujausiomis technologijomis parodoje. 
 
Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė Eglė Misienė balandžio 18 d. tapo viena iš konferencijos pranešėjų, dalyvavusių „Governmental Day“ dirbtuvėse. Šių dirbtuvių metu įstaigos atstovė pasidalino savo, kaip Europos Komisijos organizuojamų apdovanojimų „European Broadband Awards“ žiuri narės, įžvalgomis apie pretendavusius projektus, jų vertinimo procesą, žiuri veiklą bei buvo aptarti nugalėję projektai. 



Daugiau informacijos apie konferenciją galite rasti čia.

Vaizdo įrašai iš „FTTH Conference 2023"