Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

UAB „EDRIJA“ – TARP KONKURSO LAUREATŲ

Sveikiname UAB „Edrija“ su pergale konkurse „Lietuvos metų gaminys – 2011”. Įmonei skirtas aukso medalis Statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje už Kuršių marių dugne įrengtą uždarą perėjimą.
„Džiaugiamės, jog UAB „Edrija“ – patikimas mūsų partneris įgyvendinant RAIN-2 projektą. RAIN-2 – neeilinis projektas, reikalaujantis daugybės žmonių žinių, patirties, inovatyvių technologijų ir darbo metodų taikymo. Šviesolaidinio kabelio tiesimas iš Klaipėdos į Neringą Kuršių marių dugnu – vienas technologiškai sudėtingiausių projekto etapų, su kuriuo UAB „Edrija“ sėkmingai susidorojo ir pademonstravo savo profesionalumą“, – sveikino V. Tvaronavičius, RAIN-2 projekto koordinatorius.
 
Konkurso „Lietuvos metų gaminys 2011” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės iš 15-os šalies ūkio šakų. Aukso ir sidabro medaliais įmonės įvertintos už inovatyvius produktus, paslaugas, technologijas ir darbus, prisidėjusius prie Lietuvos pramonės plėtros.
 
Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.