Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos

Sveikiname Pasaulinės informacinės visuomenės dienos proga!

Gegužės 17-ąją Lietuvoje minima kasmetinė Pasaulinė informacinės visuomenės diena.
Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga (International Telecommunication Union, ITU) paskelbė šių metų Pasaulinės informacinės visuomenės dienos temą  – „Didieji duomenys dideliam poveikiui“ (angl. Big Data for Big Impact).
ITU pažymi, kad šių metų tema siekiama atkreipti dėmesį į didžiųjų duomenų įtaką plėtrai ir siekį pažinti, kaip netobulus ir dažnai nestruktūrizuotus duomenis paversti naudinga informacija. Įžvalgos, gautos atlikus detalią didžiųjų duomenų analizę, gali svariai prisidėti prie įrodymais grįsto sprendimų, kurie yra svarbūs šalims nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu priėmimo. O teisingi sprendimai veda link sėkmingo Jungtinių tautų užsibrėžtų tikslų 2030 metams įgyvendinimo.  
Sveikiname visus prisidedančius prie informacinės visuomenės vystymo ir linkime sėkmės įgyvendinant telekomunikacijų projektus bei diegiant visuomenės gyvenimo ir veiklos kokybę gerinančias elektronines paslaugas.