Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Sveikiname Pasaulinės informacinės visuomenės dienos proga!

Gegužės 17-ąją Lietuvoje minima kasmetinė Pasaulinė informacinės visuomenės diena.
Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga (International Telecommunication Union, ITU) paskelbė šių metų Pasaulinės informacinės visuomenės dienos temą  – „Didieji duomenys dideliam poveikiui“ (angl. Big Data for Big Impact).
ITU pažymi, kad šių metų tema siekiama atkreipti dėmesį į didžiųjų duomenų įtaką plėtrai ir siekį pažinti, kaip netobulus ir dažnai nestruktūrizuotus duomenis paversti naudinga informacija. Įžvalgos, gautos atlikus detalią didžiųjų duomenų analizę, gali svariai prisidėti prie įrodymais grįsto sprendimų, kurie yra svarbūs šalims nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu priėmimo. O teisingi sprendimai veda link sėkmingo Jungtinių tautų užsibrėžtų tikslų 2030 metams įgyvendinimo.  
Sveikiname visus prisidedančius prie informacinės visuomenės vystymo ir linkime sėkmės įgyvendinant telekomunikacijų projektus bei diegiant visuomenės gyvenimo ir veiklos kokybę gerinančias elektronines paslaugas.