Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Susitikimas-apvaliojo stalo diskusija „Kova už skaidrumą – kova už valstybę“

2018 m. gruodžio 11 d. minint pasaulinę antikorupcijos dieną įstaigos direktorius kartu su už korupcijos prevenciją atsakingu asmeniu dalyvavo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro surengtame susitikime - apvaliojo stalo diskusijoje „Kova už skaidrumą - kova už valstybę“.
Susitikimo metu Lietuvos Respublikos susisiekimo ministas pristatė dvejų metų darbo rezultatus korupcijos prevencijos srityje. Nuveikti darbai ir pasiekti rezultatai neleidžia abejoti, kad susisiekimo sektoriuje korupcijos prevencija yra veikiantis, nuolat tobulinamas ir augantis instrumentas, užtikrinantis bet kokio korupcinio pobūdžio veiklos užkardymą ir skaidrią susisiekimo sektoriaus veiklą. Šio susitikimo metu pranešta, kad valstybiniame susisiekimo sektoriuje diegiama vieninga korupcijos prevencijos sistema, kurios pagalba bus greičiau išaiškinti korupcinio pobūdžio nusikaltimai ir užtikrintas susisiekimo sektoriaus veiklos skaidrumas.

Daugiau apie renginį galite rasti čia.