Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

SUDARYTA TECHNINĖS PAGALBOS SUTARTIS

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ pasirašė techninės pagalbos sutartį su informacinių technologijų ir inžineringo įmone UAB „OR Consulting“.
Pagal šią sutartį UAB „OR Consulting“ įsipareigoja teikti techninę pagalbą projekte „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (RAIN-2) numatytoms RAIN tinklo praplėtimo statyboms ir įrangos diegimo darbams. Sutartis sudaryta ir darbai bus atliekami vadovaujantis FIDIC Geltonosios knygos reikalavimais.
 
„Dėl didelės projekto apimties ir darbų specifikos, mums yra būtini profesionalūs ir patikimi partneriai, galintys įgyvendinti darbus, kurių mes patys dėl personalo ar specifinių žinių trūkumo negalime atlikti. Tikimės, kad UAB „OR Consulting“ užtikrins aukštą darbų kokybę ir RAIN tinklo statyba bei įrengimas bus atlikti be priekaištų“, – sakė dr. Vytautas Tvaronavičius, viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ technologijų ir plėtros vadovas.
 
 
Apie UAB „OR Consulting“
UAB „OR Consulting“ – informacinių technologijų (IT) ir inžineringo įmonė nuosekliai plėtojanti ir tobulinanti savo veiklą įvairiose srityse. Įmonė teikia verslo procesų ir informacinių sistemų audito paslaugas, konsultuoja, projektuoja IT ir inžineringo sistemas bei kuria ir siūlo optimalius informacinių sistemų sprendimus, projektuoja, testuoja ir prižiūri IT bei inžinerinės infrastruktūros sistemas.
www.orc.lt