Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

SU INFORMACINĖS VISUOMENĖS DIENA!

Sveikiname partnerius, klientus ir kolegas Pasaulio informacinės visuomenės dienos proga! Linkime sėkmės įgyvendinant telekomunikacijų projektus ir diegiant visuomenės gyvenimo ir veiklos kokybę gerinančias elektronines paslaugas.
 
Šių metų gegužės 17-ąją, kaip ir kasmet nuo 2006-ųjų, pasaulyje ir Lietuvoje minima Pasaulio informacinės visuomenės diena. Gegužės 17-oji kasmetine informacinės visuomenės diena paskelbta 2006 m. kovo mėn. Jungtinių Tautų Nacionalinės asamblėjos sprendimu, po 2005-ųjų metų lapkritį Tunise įvykusio Pasaulio aukščiausio lygio susitikimo informacinės visuomenės tema (WSIS).

Anksčiau ši diena buvo minima kaip Pasaulio telekomunikacijų diena, skirta paminėti Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (International Telecommunication Union, ITU) įkūrimą 1865 m. gegužės 17 d.

Svarbiausias Pasaulio informacinės visuomenės dienos tikslas – informuoti ir šviesti visuomenę apie visuomenės ir ekonomikos pokyčius, kuriems įtakos turi internetas bei kitos informacinės ir ryšių technologijos (IRT), ir skaitmeninės atskirties mažinimo būdus.