Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

STATYBOS DARBAI PRIDUOTI DAR 4 APSKRITYSE

Šviesolaidinių kabelinių linijų statybos darbai priduoti Vilniaus, Panevėžio, Utenos ir Alytaus apskrityse.
Įgyvendinant „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (RAN-2) projektą, daugiausia ŠKL nutiesta ir darbai priduoti Vilniaus ir Panevėžio rajonų savivaldybėse.
 
Vilniaus rajono savivaldybėje nutiestos 56 linijos, kurių ilgis – 213,2 km ir įrengti 134 įvadai, kurių bendras ilgis – 84 km. Plačiajuosčio interneto prieiga suteikta Juodšilių "Šilo" vidurinei mokyklai, Rakonių ir Keturiasdešimt Totorių pagrindinėms mokykloms, Medininkų ir Skaidiškių mokykloms-darželiams, Baltosios Vokės ir Rastinėnų bibliotekoms, Bukiškių žemės ūkio mokyklai, Paberžės policijos nuovadai, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centrui ir kitiems visuomeniniams bei infrastruktūriniams objektams.
 
Panevėžio rajone paklojus 41 liniją (jų ilgis – 157,4 km) ir įrengus 93 įvadus (ilgis – 28,4 km) suteikta galimybė naudotis plačiajuosčiu internetu Krekenavos pirminės sveikatos priežiūros centrui, Panevėžio rajono Ėriškių Juozo Balčikonio, Jotainių, Miežiškių ir Katinų pagrindinėms mokykloms, Velžio gimnazijai, Krekenavos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninei, Ramygalos ambulatorijai ir kitiems ugdymo, sveikatos priežiūros ir infrastruktūriniams objektams.
 
Iki pavasario vidurio planuojama šviesolaidinių kabelinių linijų statybos darbus priduoti paskutinėse likusiose Klaipėdos ir Tauragės apskrityse. Visose kitose apskrityse darbai jau baigti ir priduoti.
 
Primename, kad naudojantis RAIN tinklu, paslaugas gali teikti visi ryšio operatoriai vienodomis sąlygomis ir kainomis. Dėl paslaugų teikimo galimybių ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis į VšĮ „Plačiajuostis internetas“ adresu Šeimyniškių g. 1A, Vilnius, tel. (8 5) 243 0882 arba el. paštu [email protected]