Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ŠKL DARBAI BAIGTI DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖJE

Šviesolaidinių kabelinių linijų įrengimo darbų priėmimo komisija atliko linijų ir įvadų statybos darbų priėmimo procedūras Druskininkų savivaldybėje.
 
Įgyvendinant projektą „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (RAIN-2) Druskininkų savivaldybėje paklotos 6 šviesolaidinės kabelinės linijos, kurių bendras ilgis –daugiau nei 40 km ir 6 įvadai, jų ilgis – 2,7 km. Darbai buvo vykdyti Neravų gyvenvietėje, Leipalingio miestelyje, Ricielių, Grūto, Randamonių, Švendubrės ir Savanorių kaimuose.
 
Atlikus darbus, buvo prijungti operatorių infrastruktūriniai objektai. Be to, nauji įvadai suteikė galimybę Leipalingio ir Viečiūnių pagrindinėms mokykloms naudotis plačiajuosčio ryšio paslaugomis.
 
„Džiaugiamės, jog visi statybos darbai atlikti laiku ir projektas įgyvendinamas pagal planą. Norėtume padėkoti uždarajai akcinei bendrovei “Ryšių statyba”, ypač projekto vadovui Petrui Juškauskui, už itin kokybiškai atliktus darbus. Malonu dirbti su tikrais savo srities profesionalais“, – sakė Algimantas Paulavičius,VšĮ „Plačiajuostis internetas“ statybos ir eksploatacijos vadovas, RAIN-2 šviesolaidinių kabelių linijų statybos vadovas.
 
Taip pat prasidėjo RAIN-2 projekto statybos darbų pridavimas Varėnos, Lazdijų, Alytaus, Marijampolės ir Širvintų rajonuose. Planuojama, jog šiuose rajonuose darbai pilnai priduoti bus iki gruodžio mėnesio.
 
Primename, kad naudojantis RAIN tinklu, paslaugas gali teikti visi ryšio operatoriai vienodomis sąlygomis ir kainomis. Dėl paslaugų teikimo galimybių ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis į VšĮ „Plačiajuostis internetas“ adresu Šeimyniškių g. 1A, Vilnius, tel. (8 5) 243 0882 arba el. paštu [email protected]..