Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ŠKL DARBAI BAIGTI DAR 4 RAJONUOSE

Šviesolaidinių kabelinių linijų statybos darbai baigti Kalvarijos, Marijampolės, Varėnos r. ir Švenčionių r. savivaldybėse. Tai patvirtino Šviesolaidinių kabelinių linijų įrengimo darbų priėmimo komisija, birželio mėnesį atlikusi linijų ir įvadų įrengimo darbų priėmimo procedūras.
 
Daugiausia linijų (22 vnt.) paklota Varėnos rajono savivaldybėje, jų bendras ilgis – 107,8 km. Darbai buvo vykdyti Rudnios, Marcinkonių, Dubyčių, Perlojos, Gudžių, Matuizų ir kitose gyvenvietėse. Varėnos savivaldybėje įrengta ir daugiausia įvadų (62 vnt.), jų bendras ilgis – 24,5 km. Nauji įvadai suteikė galimybę net 16-ai mokymo įstaigų ir 12-ai Varėnos r. savivaldybės viešosios bibliotekos filialų gauti Plačiajuosčio ryšio paslaugas. Taip pat buvo prijungtos Varėnos rinktinės A. Barausko ir Kabelių užkardos bei kiti infrastruktūriniai objektai.
 
Naudotis šviesolaidinio tinklo paslaugomis jau gali 8 mokymo įstaigos, 9 bibliotekos ir kiti objektai, esantys Švenčionių rajone. Švenčionių r. savivaldybėje nutiesta 20 vnt. linijų, jų ilgis – 61,2 km, bei įrengtas 41 įvadas, kurių ilgis – 16,8 km. Darbai buvo vykdomi Svirkuose, Adutiškyje, Zadvarninkuose, Reškutėnuose, Trūduose ir kitose gyvenvietėse.
 
10 linijų (47,7 km) ir 10 įvadų (1,9 km) paklota Kalvarijos savivaldybėje. Nauji įvadai, suteikė galimybę naudotis plačiajuosčio ryšio paslaugomis 4-ioms mokymo įstaigoms ir 3-ims Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos filialams Jusaičiuose, Jungėnuose ir Brukuose.
 
Marijampolės savivaldybėje nutiestos 7 linijos, jų ilgis 28,5 km ir įrengti 9 įvadai, kurių ilgis 898 m. Šioje savivaldybėje buvo prijungtos 8 mokymo įstaigos, P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos filialai Gavaltuvoje, Daukšiuose, Šventaragyje ir k.t. (viso 10 filialų) bei kiti infrastruktūriniai objektai.
 
RAIN-2 projekto infrastruktūros darbai sparčiai vykdomi Molėtų, Klaipėdos ir Tauragės rajonuose. Šviesolaidinių kabelinių linijų ir įvadų statybos darbus čia planuojame baigti per liepos mėnesį.
 
Primename, kad naudojantis RAIN tinklu, paslaugas gali teikti visi ryšio operatoriai vienodomis sąlygomis ir kainomis. Dėl paslaugų teikimo galimybių ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis į VšĮ „Plačiajuostis internetas“ adresu Šeimyniškių g. 1A, Vilnius, tel. (8 5) 243 0882 arba el. paštu [email protected].