Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

ŠKL DARBAI BAIGTI DAR 4 APSKRITYSE

Šviesolaidinių kabelinių linijų įrengimo darbų priėmimo komisija patvirtino, kad ŠKL statybos darbai baigti Šiaulių, Telšių, Kauno ir Marijampolės apskrityse.
 
„Praeitus metus baigėme priduodami ŠKL statybos darbus 4 apskrityse. Tai neblogas rezultatas, nors tikėjomės visus statybos darbus baigti iki 2012-ųjų. Realiai vertiname situaciją ir matome, kad dėl labai didelių darbo apimčių, įvairiausių derinimų, buvo sudėtinga viską baigti iki metų pabaigos, todėl sutartys su kai kuriais rangovais bus pratęstos dar keliems mėnesiams“, – sako Algimantas Paulavičius, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ statybos ir eksploatacijos vadovas, RAIN-2 šviesolaidinių kabelių linijų statybos vadovas.
 
Daugiausia šviesolaidinių kabelių linijų paklota Šiaulių rajono savivaldybėje. Jų bendras ilgis – 165,3 km. Šioje savivaldybėje įrengus 68 įvadus, kurių ilgis 21,5 km, suteikta galimybė naudotis plačiajuosčio ryšio paslaugomis Kuršėnų miesto bibliotekai, Kuršėnų Pavenčių vidurinei mokyklai ir Kuršėnų vaikų globos namams, Meškuičių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei, Kužių ir Bubių policijos nuovadoms, Šilėnų, Žarėnų, Dirvonėnų, Drąsučių, Gilvyčių pagrindinėms mokykloms ir kitiems visuomeniniams objektams.
 
Telšių rajono savivaldybėje paklota 18 linijų (jų ilgis – 81,1 km) ir 64 įvadai (23,6 km). Telšių rajone plačiajuosčiu internetu galės naudotis Janapolės pagrindinė mokykla ir viešoji biblioteka, Pavandenės ir Viekšnalių pagrindinės mokyklos, Telšių regioninis profesinio mokymo centras, Telšių rajono policijos komisariatas, Telšių „Ateities“, „Atžalyno“, „Kranto“ vidurinės mokyklos, Telšių Žemaitės gimnazija, Telšių vaikų globos namai ir kiti objektai.
 
15 šviesolaidinių kabelinių linijų (45,3 km) nutiesta Kauno rajono savivaldybėje. Čia daugiausia pastatyta įvadų – 81 vnt. (48,9 km), kuriais prijungtos Ringaudų pradinė mokykla ir viešoji biblioteka, Viršužiglio pagrindinė mokykla ir reabilitacijos ligoninė, Garliavos vidurinė mokykla ir Garliavos ligoninė, Raudondvario gimnazija, Kulautuvos vidurinė mokykla ir Kulautuvos vaikų Tuberkuliozės ligoninė, Noreikiškių policijos nuovada ir kiti objektai.
 
Šviesolaidinio tinklo paslaugomis galės naudotis ir Marijampolės „Saulės" pradinė mokykla, Marijampolės policijos komisariatas, Vilkaviškio vyskupijos krikščioniškosios kultūros vidurinė mokykla, Marijampolės kolegijos Mechanizacijos korpusas, Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakultetas, Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto bendrabutis. Marijampolės savivaldybėje pastatyta 15 įvadų (11,5 km).
 
Primename, kad naudojantis RAIN tinklu, paslaugas gali teikti visi ryšio operatoriai vienodomis sąlygomis ir kainomis. Dėl paslaugų teikimo galimybių ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis į VšĮ „Plačiajuostis internetas“ adresu Šeimyniškių g. 1A, Vilnius, tel. (8 5) 243 0882 arba el. paštu [email protected]..