Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Skelbiama „Itin spartaus ryšio infastruktūros“ viešosios konsultacijos pradžia

Siekiant tinkamai įgyvendinti projektą „Itin spartaus ryšio infrastruktūra“, viešosioms konsultacijoms teikiamas investicijų projektas.
Šiuo būdu yra siekiama užtikrinti suinteresuotų 5 000 socialinę ir ekonominę pažangą skatinančių objektų prijungimą prie gigabitinės infrastruktūros, tokiu būdu pasiekiant itin sparčios infrastruktūros, užtikrinančios ne mažesnę kaip 1 Gb/s greitaveiką, plėtros tikslus tose šalies vietovėse, kur analogiškos ryšio paslaugos nebūtų teikiamos komerciniais pagrindais.
Siekdami įsitikinti, kad sumodeliuotas techninis sprendimas atitinka privačių ryšio operatorių planus ir poreikius bei yra tikslus, maloniai kviečiame suinteresuotas šalis peržiūrėti pateiktus duomenis, kuriuos galite rasti čia (skyltyje „Investicijų projekto viešosios konsultacijos 2022-05-03”) ir iki 2022 m. birželio 2 d. pateikti informaciją, kuri turėtų būti patikslinta arba įtraukta į investicijų projektą el. paštu [email protected].