Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Skaidrumo popietė VšĮ „Plačiajuostis internetas“

2023 m. rugsėjo 28 d. VšĮ „Plačiajuostis internetas“ įvyko Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos iniciatyva ogranizuojama korupcijos prevencijos iniciatyva „Skaidrumo popietė“.

Iniciatyvoje dalyvavo ir gerosiomis praktikomis dalinosi Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų už korupcijos prevenciją atsakingi darbuotojai. 
 
Renginio metu VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovė pristatė įstaigos veiklą ir įgyvendinamus plačiajuosčio ryšio plėtros projektus. Akcinės bendrovės Lietuvos radijo ir televizijos centras Prevencijos ir rizikų valdymo ekspertas supažindino susirinkusius su bendrovės aktualijomis “#pirkimai #nac.saugumas #rizikos” tema. Skaidrumo popietės metu taip pat buvo diskutuojama viešųjų pirkimų vykdymo, rizikų valdymo bei kitomis su korupcijos prevencija susijusiomis temomis.