Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

SĖKMINGAS BENDRADARBIAVIMAS

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ paslaugas teikia daugiau nei 40-čiai klientų, kurių tarpe ne tik mažmeniniai, bet ir didmeniniai elektroninių ryšių operatoriai. Vienas iš pavyzdžių – šviesolaidines kabelines linijas tiesianti, jų priežiūros darbus atliekanti ir didmenines paslaugas teikianti uždaroji akcinė bendrovė „Skaidula“. Sėkminga partnerystė su šia įmone tęsiasi jau nuo 2007 m.
„Esame laibai patenkinti bendradarbiavimu su VšĮ „Plačiajuostis internetas“, nes RAIN tinklo dėka galime pasiūlyti savo paslaugas ženkliai platesniam klientų ratui“, – džiaugiasi UAB „Skaidula“ Šviesolaidinio ryšio tinklų skyriaus vadovas Gediminas Balčiūnaitis.

UAB „Skaidula“ savo veiklą šviesolaidinių tinklų statybos ir nuomos srityje pradėjo prieš daugiau nei dešimtmetį – 2003 m.  G. Balčiūnaičio teigimu, didžioji dalis paslaugų, teikiamų nuomojantis RAIN tinklo šviesolaidines skaidulas, yra skirtos mobiliesiems ryšio  operatoriams. Be to, projektas „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (RAIN‑2) ir bendradarbiavimas su viešąja įstaiga „Plačiajuostis internetas“ šiam klientui suteikia galimybę infrastruktūros nuomos paslaugas teikti netgi kaimyninėms šalims.

„Vertinant partnerystę su mūsų klientais ir siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę bei padidinti tinklo pralaidumą VšĮ „Plačiajuostis internetas“ nuo 2011 m. vykdo sisteminius aktyvinės tinklo dalies praplėtimo darbus. Šių darbų metu įdiegta tinklo maršrutizavimo, komutavimo ir tankinimo įranga, kurios dėka galėjome padidinti teikiamų paslaugų skaičių ir kokybiškiau atlikti tinklo priežiūros bei gedimų nustatymo ir pašalinimo darbus“, – teigia VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Technologijų ir plėtros vadovas Dr. Vytautas Tvaronavičius.

Taikytų priemonių veiksmingumą paliudijo ir UAB „Skaidula“ Šviesolaidinio ryšio tinklų skyriaus vadovas G. Balčiūnaitis: „Pastebėjome, kad per kelis paskutiniuosius metus labai pagerėjo jūsų teikiamų paslaugų kokybė – dėl to esame išties patenkinti. Dėkojame už operatyvumą reaguojant į mūsų poreikius ir už iškilusių techninių klausimų kvalifikuotus ir savalaikius sprendimus. Tikimės, kad sėkmingas mūsų įstaigų bendradarbiavimas tęsis dar ne vienerius metus“.