Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Ryšių sutrikimai dėl 2021-11-29 prasidėjusio snygio

2021-11-29 prasidėjęs ir tebesitęsiantis snygis sutrikdė elektros maitinimo tiekimą 390 tinklo mazguose - Zarasų, Ignalinos, Utenos, Šalčininkų, Rokiškio  rajonuose. 6 tinklo mazguose nustatyti ryšio sutrikimai.
Elektros tiekimo tinklo mazgams užtikrinimą apsunkina keliuose susidaręs plikledis, apsnigti keliai ir privažiavimai prie mobiliųjų bokštų dėl šių priežasčių 2021-11-30 10 val. ryšio sutrikimai vis dar buvo fiksuoti 4 tinklo mazguose. VšĮ „Plačiajuosčio interneto“ specialistai ir įstaigos rangovai vyksta į ryšių sutrikimų vietas, siekdami atstatyti ryšius, užtikrinti tinklo veikimą mazguose, kurie dirba nuo nepertraukiamų elektros maitinimo šaltinių.