Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

RAIN PRISTATYTAS TARPTAUTINIAME KONGRESE

Gegužės 30 d. VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Teisės skyriaus vadovas Gediminas Šečkus lankėsi Slovakijoje, kur Bratislavos mieste vykusioje ITAPA (Informacinės technologijos viešajame administravime) konferencijoje pristatė projektą RAIN-2.
 
Gediminas vyko kovo mėnesį įstaigoje viešėjusių Slovakijos Respublikos Vyriausybės ir Nacionalinės ryšių ir elektroninių paslaugų agentūros (NASES) atstovų kvietimu.
 
„Mūsų įgyvendinamas RAIN projektas jau pakankamai plačiai žinomas Europoje ir pristatomas kaip gerosios praktikos pavyzdys. Todėl Slovakijai, dar tik žengiančiai plačiajuosčio ryšio infrastruktūros kūrimo pirmuosius žingsnius, mūsų patirtis įdomi ir vertinga. Juos domino visi projekto aspektai: nuo teisinio reguliavimo iki pritaikytų organizacinių bei techninių sprendimų“, – sakė Gediminas Šečkus, VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Teisės skyriaus vadovas ir RAIN-2 projekto ekspertas-specialistas.
 
Kaip pastebėjo G. Šečkus, Slovakija įgyvendina ne vieną IT projektą viešajame sektoriuje, tačiau tokio masto infrastruktūrinio projekto kaip RAIN-2 dar nesukūrė. Todėl jo pristatymas sulaukė didelio konferencijos dalyvių dėmesio.
 
ITAPA kongresas Bratislavoje vyko jau aštuntus metus iš eilės. Konferencijoje dalyvavo Europos Komisijos, ambasadų, ministerijų ir kitų viešojo sektoriaus institucijų atstovai, IT srities ekspertai ir žinovai.
 
ITAPA kongresas – Slovakijoje gerai žinomas renginys, pritraukiantis žiniasklaidos dėmesį. Pateikiame nuorodą į pagrindinio Slovakijos naujienų TV kanalo tinklalapį, kur rasite reportažą apie konferenciją Bratislavoje ir G. Šečkaus interviu:
http://www.ta3.com/clanok/1020698/slovensko-ma-s-cerpanim-prostriedkov-na-informatizaciu-spolocnosti-problemy.html 

Apie ITAPA:

ITAPA – Tarptautinis informacinių technologijų kongresas organizuojamas Slovakijoje jau aštuntus metus iš eilės. ITAPA siekia padėti paspartinti informacinės visuomenės plėtros procesus Slovakijoje. Pagrindinė ITAPA veikla:
·         didina informuotumą apie informacinę visuomenę,
·         suteikia informaciją apie naujausius IT projektus ir užsienio tendencijas, kviečia dalyvauti užsienio ekspertus,
·         sukuria erdvę, kurioje politikos, viešojo administravimo, akademinės ir komercinės sričių atstovai gali keistis informacija, patirtimi ir žiniomis,
·         remia ir apdovanoja geriausius viešajame sektoriuje įgyvendintus IT projektus.
 
Daugiau informacijos: http://www.itapa.sk
 
Akimirkos iš ITAPA konferencijos: