Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

RAIN LEIDINYJE „EUROPE TODAY“

European Academy for Taxes, Economics & Law leidžiamame žurnale „Europe Today“ Nr. 8/2013 išspausdintas straipsnis apie VšĮ „Plačiajuostis internetas“ įgyvendinamą projektą „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (RAIN-2).
Straipsnyje „European Brodband Infrastructure. Changing Lithuania‘s broadband project during implementation“ pateiktos viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ teisininko ir RAIN-2 projekto eksperto-specialisto Gedimino Šečkaus įžvalgos apie RAIN-2 projekto įgyvendinimą ir su tuo susijusius teisinio reguliavimo, biudžeto valdymo ir kitus aspektus. Jis trumpai apžvelgia projekto valdymo schemą, svarbiausius įgyvendinimo principus, technologijas, paaiškina RAIN-2 projekto apimčių padidinimo būtinybę ir pristato veiksmų seką bei būtinus formalumus, siekiant padidinti projekto biudžetą ir atlikti papildomus plačiajuosčio ryšio infrastruktūros plėtros darbus.
 
„Panašu, kad visus būtinus formalus jau sutvarkėme. Dabar didžiausias iššūkis priešaky – žodžiai ir skaičiai, numatyti dokumentuose, turi pavirsti rezultatu. Esame įsitikinę, kad tai pasieksime“, – sakė G. Šečkus.
 
Visą leidinį „Europe Today“ su G. Šečkaus straipsiu (psl. 17-18), galite parsisiųsti iš čia: http://www.euroacad.eu/.
 
G. Šečkus taip pat skaitys pranešimą European Academy for Taxes, Economics & Law organizuojamoje konferencijoje „EU Financing for Broadband Infrastructure Projects – Now and Beyond 2013“, kuri vyks rugsėjo 12-13 Berlyne.
 
European Academy for Taxes, Economics & Law organizuoja seminarus, konferencijas ir mokomąsias programas viešojo administravimo institucijų bei privačių įmonių vadovams, teisės, ES projektų valdymo ir kitiems specialistams. Pranešimus skaito ir patirtimi dalinasi Europos Komisijos, Audito Rūmų ir daugelio Europos Sąjungos valstybių narių viešojo sektoriaus atstovai bei patyrę specialistai iš advokatų kontorų ir konsultavimo įmonių.
European Academy for Taxes, Economics & Law nuo 2010 m. leidžia internetinį žurnalą „Europe Today“, kuriame nagrinėja ES finansavimo, Europos teisės temas, pristato svarbiausias viešojo administravimo ir kitas aktualias naujienas.