Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

PROJEKTO RAIN-2 ĮGYVENDINIMAS 2010 M.

Projekto „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra” (toliau RAIN-2) įgyvendinimo metu vis daugiau kaimiškųjų vietovių gyvenviečių prijungiama prie šviesolaidinės infrastruktūros ir joms suteikiama galimybė naudotis plačiajuosčiu ryšiu.
 
Balandžio pabaigoje oficialiai prasidėję tinklo statybos darbai visoje Lietuvoje vyksta sparčiau nei buvo tikėtasi. 2010 metų pabaigoje buvo atlikta 64 procentai visų projektavimo darbų, gauti daugiau kaip pusė – 59 procentai – statybos leidimų ir paklota 46 procentai visų projekte numatytų šviesolaidinių kabelinių linijų. Darbai sparčiai vykdomi visoje Lietuvoje, praėjusiais metais paklota daugiau kaip 2200 km linijų. Sparčiausiai projekto įgyvendinimo darbai vyksta Kauno ir Marijampolės apskrityse. Įgyvendinant projektą RAIN-2 iš viso bus nutiesta apie 4500 kilometrų šviesolaidinių kabelinių linijų, kurios pasieks 770 gyvenviečių.

RAIN-2 projekto tikslas – suteikti galimybę interneto paslaugomis naudotis toliau nuo seniūnijų esančiuose miesteliuose ir kaimuose gyvenantiems žmonėms bei viešojo sektoriaus institucijoms, tam kad visi Lietuvos gyventojai galėtų naudotis informacinėmis ir ryšių technologijomis. Įgyvendinus projektą  RAIN-2 98 proc. kaimiškųjų šalies vietovių gyventojų ir viešojo sektoriaus institucijų turės galimybę naudotis plačiajuosčio ryšio paslaugomis.