Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Pristatyta telekomunikacijų specialisto profesija

Šakių "Varpo" mokykloje VšĮ "Plačiajuostis internetas" atstovai Karjeros dienos renginyje pristatė telekomunikacijų specialisto profesiją. 
Kiekvienais metais mokykloje vykstanti Karjeros diena skirta mokinių profesiniam informavimui. Įstaigos valdymo tarnybos vadovė Jolanta Kavaliūnaitė ir specialistas Stasys Gučas moksleiviams ne tik pristatė telekomunikacijų temą, bet ir suteikė galimybę apsilankyti pagrindiniame Šakių rajono tinklo mazge.  
Dėkojame mokyklos darbuotojams ir moksleiviams už kvietimą ir galimybę pasidalinti sukaupta patirtimi!