Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Priduoti RAIN-2 ŠKL statybos darbai

Įgyvendinant „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (RAIN-2) apimčių praplėtimo darbus jau priduota dalis šviesolaidinių kabelinių linijų statybos darbų Raseinių, Kelmės, Šiaulių, Švenčionių, Ukmergės, Pagėgių, Tauragės, Ignalinos ir Zarasų rajonuose.                          
Šiame etape naujai prijungta daugiau nei 20 šalies gyvenviečių, o taip pat vykdyti jau nutiestų tinklo atkarpų plėtros darbai, prijungiant naujus infrastruktūrinius objektus ar įrengiant papildomas movas, skirtas elektroninių ryšių operatorių prisijungimui, taip sukuriant galimybę teikti mažmenines paslaugas galutiniams vartotojams. Šių darbų metu nutiesti 108 kilometrai šviesolaidinių kabelių linijų ir jomis prie RAIN tinklo prijungti 49 infrastruktūriniai objektai. Tarp prijungtų objektų yra 5 švietimo įstaigos:
  • Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (Raseiniai),
  • Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla,
  • Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinė mokykla,
  • Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Žadžiūnų filialas,
  • Tauragės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Norkiškės kaimo bibliotekos filialas.

Taip pat prijungti 3 pasienio kontrolės užtikrinimui reikalingi objektai:
  • Ignalinos rinktinės Švenčionių užkardos Papelekio pasienio kontrolės punktas,
  • Pagėgių rinktinės Bardinių užkarda,
  • Pagėgių rinktinės Plaškių užkarda.

Peržiūrėti visus RAIN tinklo prisijungimo taškus prašome čia.

Iki mėnesio pabaigos planuojama šviesolaidinių kabelinių linijų statybos darbus priduoti Biržų, Kazlų Rūdos, Kupiškio, Pasvalio, Rokiškio ir Varėnos rajonuose. Vadovaujantis bendra tvarka, šiuo metu atliekama šių objektų ekspertizė.
 
Primename, kad naudojantis RAIN tinklu, paslaugas gali teikti visi ryšio operatoriai vienodomis sąlygomis ir kainomis.
Dėl paslaugų teikimo galimybių ir konkrečių techninių sprendimų prašome kreiptis į VšĮ „Plačiajuostis internetas“ tel. (8 5) 243 0882, el. paštu [email protected] arba atvykti adresu Sausio 13-osios g. 1A, Vilnius.
2015-02-12