Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

„PLAČIAJUOSTIS INTERNETAS“ GERINA PASLAUGŲ KOKYBĘ

Siekdama užtikrinti nepriekaištingą teikiamų paslaugų kokybę, š.m. birželio 23 d. VšĮ „Plačiajuostis internetas“ pasirašė sutartį su tarptautine informacinių technologijų įmone UAB „ATEA“.
 
UAB „ATEA“ pritaikys tinklo valdymo sprendimus bei įdiegs pagalbines sistemas, kurios išplės tinklo stebėjimo galimybes ir įgalins ne tik ypač operatyviai reaguoti į sistemos sutrikimus, bet ir vykdys sutrikimų prevenciją, tokiu būdu nedideli ryšio trikdžiai bus pašalinti ankščiau, nei juos spės pajausti klientai“, – sako RAIN-2 projekto vadovo padėjėjas ir Tinklo valdymo tarnybos vadovas, Rokas Jucys.

Sutartyje numatytų darbų vertė – apie 3 mln. Lt.. Planuojama, jog jie bus atlikti per 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos.

„Visada skyrėme didelį dėmesį savo paslaugų kokybei, tikimės, kad UAB „ATEA“ pasiūlyti techniniai sprendimai prisidės prie dar efektyvesnės VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Tinklo valdymo tarnybos veiklos“, – pridūrė R. Jucys.

Tinklo valdymo tarnyba stebi teikiamų paslaugų kokybinius parametrus ir reaguoja į klientų pranešimus visą parą, septynias dienas per savaitę. Kreiptis galima tel. numeriu: (8 5) 243 0881 ir el. paštu: [email protected].