Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

PLAČIAJUOSTIS RYŠYS ŪKYJE

Buvo skelbta, kad PRIP projekto metu yra gauti pirmieji užsakymai. Patikslinimui, Pagraužių kaime dirbantis ūkininkas Vincas Bagdonas jau sėkmingai naudojasi „Plačiajuosčio interneto“ ir partnerio „Kalvanet“ teikiamu internetu.

Kaip teigia pats ūkininkas, paslauga yra patenkintas ir drąsiai ją galėtų rekomenduoti kitiems. „Man internetas svarbiausias darbo metu. Jį įsivedus, darbo procesai tapo greitesni. Lengviau galiu administruoti užsakymus sistemoje, pervesti pinigus ir sekti įvairius įvykius, kas susiję su mano galvijais“, - naudas vardina V. Bagdonas.
Paslaugą teikiančios įmonės UAB „Kalvanet“ vadovas Laimonas Žemaitis antrina ūkininkui: „Iš žmonių vis daugiau gerų atsiliepimų ir netgi padėkų. Ypač patenkinti ūkininkai po PRIP projekto įgyvendinimo, nes gali naudotis lygiai tokiomis paslaugomis kaip ir miesto centre už labai patrauklią kainą“. Pasiteiravus apie tolimesnius ryšio operatoriaus planus, L. Žemaitis patikslina, kad ateities planų yra ir pastoviai seka naujienas. „Mums tikrai svarbu mažinti skaitmeninę atskirtį, dėl paprastos priežasties – juk visi esame lygūs, kodėl tolimesnės vietovės žmogus turėtų būti nuskriaustas technologine prasme?, - samprotauja įmonės vadovas. „Mes stengiamės rasti geriausią balansą tarp kainos ir kokybės nuo pat mūsų įmonės atsiradimo. Su „Plačiajuosčiu internetu“ bendradarbiauti sekasi tikrai maloniai ir be jokių problemų, o bendradarbiavimą lėmė patogus jūsų tinklo išdėstymas ir suplanavimas“, - džiaugiasi L. Žemaitis.
VšĮ „Plačiajuostis internetas“ vertina abipuse pagarba ir kokybe paremtus partnerystės ryšius ir užtikrina, kad skaitmeninės atskirties mažinimas Lietuvoje vyksta pagal planą – projekto eigos metu darbai nesustoja ir kitose savivaldybėse.
2015-09-02