Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

PER II KETVIRTĮ – BEVEIK 1000 KM KABELIO

Įgyvendinant projektą „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra” (toliau RAIN-2) per balandžio – birželio mėnesius nutiesta 968 km šviesolaidinių kabelinių linijų, suprojektuota 358 km ir išduota leidimų 453 km trasų statybos darbams vykdyti.
 
„Vasara – mums pats darbymetis, tuomet statybos darbai vyksta aktyviausiai, tai patvirtina ir antrojo ketvirčio projekto rezultatai. Per pirmąjį šių metų ketvirtį buvome pastatę tik apie 160 km linijų, o antrąjį – jau beveik tūkstantį. Tokia darbų sparta tikrai džiugina“, – sako RAIN-2 projekto koordinatorius Vytautas Tvaronavičius.

Kaip teigia V. Tvaronavičius, ypač sėkmingas buvo gegužės mėnuo, per kurį buvo nutiesta net 552 km šviesolaidinio kabelio.

Iš viso, nuo projekto įgyvendinimo pradžios iki liepos 1 d., nutiesta 3274 km šviesolaidinio kabelio, tai yra, apie 68 proc. numatytų darbų. Daugiausia kabelio (754 km iš suplanuotų 1022 km) paklota Kauno – Marijampolės apskrityse. Kitose apskrityse nutiesta jau daugiau nei po pusę planuojamo kiekio: Vilniaus – Alytaus 631 km, Šiaulių – Telšių 613 km, Panevėžio – Utenos 682 km, Klaipėdos – Tauragės 594 km.
 
RAIN-2 projekto įgyvendinimas apskrityse: