Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Patvirtinta VšĮ „Plačiajuostis internetas" skaidrumo politika

Siekiant kurti atvirus ir pasitikėjimą kuriančius bei jį keliančius santykius viešojoje įstaigoje „Plačiajuostis internetas“ patvirtinta skaidrumo politika.

Dokumente pabrėžiama, kad mes netoleruojame jokių korupcijos apraiškų ir pasisakome už aukštus etikos, sąžiningumo ir skaidrumo standartus mūsų veikloje. Mums svarbu dirbti sąžiningai, skaidriai ir kurti patikimus ryšius su savo klientais, partneriais, institucijomis. Įstaiga neremia ir susilaiko nuo bet kokių įtakos formų – tiek tiesioginių, tiek ir netiesioginių – politikams ar politinėms partijoms.

Susipažinkite su mūsų skaidrumo politika.