Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Patvirtinta topografinių nuotraukų ir projektų registravimo ir derinimo tvarka

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“, 2017 m. gruodžio 11 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-76, patvirtino topografinių nuotraukų ir projektų registravimo ir derinimo tvarką, kuri aprašo Viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ esamo tinklo topografinių nuotraukų ir projektų derinimo procesą.

Įstaiga tikisi sumažinti korupcijos apraiškų tikimybę tinklų projektų, topografinės ir išpildomosios dokumentacijos medžiagos derinimo procesuose, techninių sąlygų telekomunikacijų linijų prisijungimui/iškėlimui/apsaugojimui rengimo išorės kompanijoms procesuose bei minėtos dokumentacijos derinime.
Siekdami užkirsti kelią Įstaigoje atsirasti bet kokioms korupcijos apraiškoms, kviečiame susipažinti su topografinių nuotraukų ir projektų registravimo ir derinimo tvarka.