Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

PASIKEITĘS ADRESAS

Šią savaitę VšĮ „Plačiajuostis internetas“ kolektyvas gyvena persikraustymo nuotaikomis. Birželio 18-oji – paskutinė įstaigos darbo diena Šeimyniškių gatvėje. Nuo birželio 19 d. įstaiga duris atvers visai šalia televizijos bokšto, adresu Sausio 13-osios g. 10, Vilnius.
 
Iš Šeimyniškų g. kartu perkeliame ir tinklo valdymo centrą. Tikimės, kad persikraustymo darbai bus baigti dar šią savaitę, ir artimiausiu metu VšĮ „Plačiajuostis internetas“ pilnai sugrįš į savo įprastą darbo ritmą.

Pasak VšĮ „Plačiajuostis internetas“ direktoriaus Gyčio Liaugmino, persikraustymas yra puiki proga prisiminti tai, nuo ko viskas prasidėjo: „Pirmosios mūsų patalpos buvo viso labo vienas kabinetas. Tiesa, tuo metu dirbome vos trise. Po to sekė patalpos gyvenamajame name šalia Tauro kalno, kur retkarčiais būdavome pradžiuginami kaimynų virtuvės kvapais... Pastarosios patalpos Šeimyniškių gatvėje taip pat tapatinasi su begale įvairiausių akimirkų – ne vienam čia beveik antrieji namai. Žinoma, neabejoju, kad ilgainiui tą patį galėsime pasakyti ir apie mūsų naująsias įstaigos darbo patalpas Karoliniškėse“.