Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

OPERATYVUS GEDIMŲ ŠALINIMAS

Kaip jau įprasta, šiltuoju metų laiku gerokai suintensyvėja tiek statybiniai, tiek kiti su žemės kasimu susiję darbai. Deja, būtent šie darbai yra dažniausia RAIN šviesolaidinio kabelio nutraukimo priežastis.
 
Statistiškai, per vienerius metus gedimų, kai nutraukiamas RAIN tinklo kabelis, užregistruojama apie 30 atvejų. Tiesa, vien per šį savaigalį VšĮ „Plačiajuostis internetas“ Tinklo valdymo tarnybos specialistai sulaukė net 3 pranešimų apie neveikiančias paslaugas dėl nenustatytose vietose nutraukto RAIN šviesolaidžio. Gedimo nustatymui itin pasitarnauja „Tivoli“ tinklo stebėjimo įranga, kurios dėka išsiaiškinama tarp kokių tinklo taškų dingęs ryšys, t. y. nustatoma konkreti atkarpa į kurią reikia siųsti atstovus gedimo pašalinimui. Kadangi šių gedimų metu nutrūksta visos tomis atkarpomis klientams teikiamos paslaugos, šiems gedimams pašalinti pasitelkiamos visos pajėgos, nepriklausomai nuo savaitės dienos ar paros laiko.

Svarbu paminėti, kad dažnai rezervinio paslaugos kelio dėka klientai nė nepajunta kokių nors  trikdžių ir dėl to gedimo pašalinimo trukmė nedaro gaunamoms paslaugoms jokios įtakos. . Tačiau nepriklausomai nuo to - turi paslaugos rezervinį kelią ar ne – nutraukto kabelio gedimo šalinimui teikiamas aukščiausias prioritetas.

„Mūsų tarnybos tikslas – kuo operatyviau pašalinti bet kokį gedimą ir klientams užtikrinti paslaugų nepertraukiamumą net ir nuo mūsų nepriklausomomis aplinkybėmis. Žinoma, galima teigti, kad vasara mūsų tarnybos specialistams labiau aocijuojasi ne su atostogomis, o su darbymečiu, tačiau tam visada esame nusiteikę ir atitinkamai pasiruošę“, - teigia VšĮ „Plačiajuostis internetas“ tinklo valdymo vadovas Rokas Jucys.

Pasak R. Jucio, didelis dėmesys skiriamas ir kabelio nutraukimo prevencijai: „Mūsų atstovai nuolatos vyksta specialia įranga nurodyti tikslią kabelio buvimo vietą, o kartais ir stebėti pačius kasimo darbus“. Šiuo metu VšĮ „Plačiajuostis internetas“ yra viena iš nedaugelio įstaigų, kuri tokio pobūdžio paslaugą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims teikia nemokamai.