Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

NAUJA PARTNERYSTĖ

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“, plėsdama plačiajuosčio duomenų perdavimo tinklą Lietuvoje, šiemet įvykdė tinklo valdymo ir pagalbinių sistemų pirkimą, kuriuo numatoma praplėsti esamos tinklo valdymo ir pagalbinių sistemų infrastruktūros, užtikrinančios viso plačiajuosčio duomenų perdavimo tinklo būklės nuolatinį stebėjimą, operatyvų sutrikimų aptikimą bei pašalinimą, funkcionalumą.
 Šis pirkimas buvo vykdytas  projektui „Kaimiškųjų vietovių informacinių technologijų plačiajuosčio tinklo RAIN plėtra“ (projekto kodas Nr. VP2-3.1-IVPK-01-V-01-001) įgyvendinti.
 
Pagal 2014 m. gegužės 6 d. sudarytą pirkimo sutartį UAB „Alna Intelligence“ su partneriais tieks techninę ir programinę įrangą bei suteiks paslaugas šio projekto įgyvendinimui. Jo metu bus atlikti diskų masyvų, tarnybinių stočių virtualizacijos programinės įrangos, tinklo valdymo sistemos plėtimai; įdiegtos dujinio gesinimo, tinklo valdymo, vaizdo kamerų bei įrangos inventorizavimo ir kontrolės sistemos. Sutartis turi būti įvykdyta iki 2014 m. rugsėjo.

„Paslaugų kokybė – vienas iš mūsų veiklos prioritetų, todėl džiaugiamės dėl būsimų aktyvinės tinklo dalies praplėtimo darbų, kurie padės supaprastinti tinklo priežiūrą ir taip optimizuoti paslaugų nenutrūkstamumą.“– tikino VšĮ „Plačiajuostis internetas“ technologijų ir plėtros vadovas Dr. Vytautas Tvaronavičius.

 „Alna Intelligence“ – IT konsultacijų ir paslaugų bendrovė, kurios veiklos kryptys yra profesionalios IT konsultacijos, stambių informacinių sistemų, kompiuterinių tinklų projektavimas, įrengimas ir priežiūra, kompiuterinės įrangos pardavimas, garantinis ir pogarantinis įrangos aptarnavimas, informacinių sistemų priežiūros paslauga „Service 1“.

Įmone „Alna Intelligence“ pasitiki pačios didžiausios pasaulio IT kompanijos. Pasaulinė korporacija „Microsoft“ bendrovei yra suteikusi „Large Account Reseller“ (LAR) ir „Gold Volume Licensing“ statusus. „Alna Intelligence“ yra viena iš didžiausių „Microsoft“, „Hewlett-Packard“, „WMvare“, IBM, „Cisco“, „Symantec“ partnerė Baltijos šalyse.