Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

MOTYVUOTA IŠVADA DĖL ATLIKTO KORUPCIJOS PASIREIŠKIMO TIKIMYBĖS NUSTATYMO

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“, nustatant korupcijos pasireiškimo tikimybę, 2022 m. analizuojamu objektu pasirinko pirkimų organizavimo ir vykdymo sritį veiklos sritį.
Už korupcijos prevenciją atsakingo darbuotojo atliktos analizės tikslas – antikorupciniu požiūriu įvertinti analizuojamą sritį, siekiant nustatyti korupcijos rizikas ir / ar rizikos veiksnius, galinčius sudaryti prielaidas darbuotojams ar kitiems asmenims padaryti korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus ir nustatyti priemones, skirtas nustatytoms korupcijos rizikoms ir / ar rizikos veiksniams sumažinti ar pašalinti.
Daugiau informacijos apie korupcijos prevenciją ir motyvuotas išvadas dėl įstaigos veiklos sričių korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo pateikiama čia.