Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Motyvuota išvada dėl atlikto korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo

Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“, nustatant korupcijos pasireiškimo tikimybę, 2021 m. analizuojamu objektu pasirinko tinklų projektų, topografinės ir išpildomosios dokumentacijos medžiagos derinimo, techninių sąlygų telekomunikacijų linijų prisijungimui/ iškėlimui/ apsaugojimui rengimo išorės kompanijoms, aukščiau minėtos dokumentacijos derinimo veiklos sritį.

Už korupcijos prevenciją atsakingo darbuotojo atliktos analizės tikslas – išanalizuoti ir nustatyti, analizuojamos srities, atitiktį Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 str. 4 d. nustatytiems kriterijams. Atlikus analizę daroma išvada, kad viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas „tinklų projektų, topografinės ir išpildomosios dokumentacijos medžiagos derinimo, techninių sąlygų telekomunikacijų linijų prisijungimui/ iškėlimui/ apsaugojimui rengimo išorės kompanijoms, aukščiau minėtos dokumentacijos derinimo veiklos sritis iš dalies atitinka Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 6 straipsnio 4 dalies 4 punkte įtvirtintą kriterijų „Veikla yra susijusi su leidimų, nuolaidų, lengvatų ir kitokių papildomų teisių suteikimu ar apribojimu“. Nors ši veiklos sritis iš dalies atitinką aukščiau nurodytą kriterijų, tačiau ši rizika yra kontroliuojama ir valdoma.

Daugiau informacijos apie korupcijos prevenciją ir motyvuotas išvadas dėl įstaigos veiklos sričių korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo pateikiama čia.