Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Kviečiame susipažinti su Lietuvos naujos kartos prieigos tinklo infrastruktūros žemėlapiu

Siekdami supažindinti visas suinteresuotas šalis su planuojama įrengti judriojo ir fiksuotojo ryšio infrastruktūra, skirta padengti „baltąsias dėmes“, yra parengtas Lietuvos naujos kartos prieigos tinklo infrastruktūros žemėlapis.
Maloniai prašome Jūsų susipažinti su pateiktu žemėlapiu, kurį nuo 2017 m. balandžio 24 d. galite rasti čia ir, esant poreikiui, iki 2017 m. gegužės 9 d. el. paštu adresu [email protected] pateikti žemėlapio patikslinimui reikalingus duomenis.