Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Korupcijos rizikos valdymas Lietuvos VVĮ – geroji praktika, kritiniai sėkmės veiksniai ir tobulintinos sritys

Lapkričio 13 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje vyko seminaras–diskusija „Korupcijos rizikos valdymas Lietuvos VVĮ – geroji praktika, kritiniai sėkmės veiksniai ir tobulintinos sritys“, kuriame dalyvavo ir VšĮ „Plačiajuostis internetas“ atstovai.
UAB „Ernst & Young Baltic” specialistai išsamiai pristatė gerąsias užsienio praktikas bei rekomendacijas, taikant efektyvias kovos su korupcija priemones. Seminare–diskusijoje buvo aptarta korupcijos statistika bei priežastys, kurios skatina korupcinę veiką.
Kaip didinti skaidrumą įstaigose? Kokius tikslus išsikelti ir kaip juos pasiekti? Šie ir kiti klausimai buvo aptarti Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje kartu su kitais valstybės ir savivaldybių įstaigų ir organizacijų atstovais.
Viešoji įstaiga „Plačiajuostis internetas“ dar kartą primena ir prašo, pastebėjus bet kokio pobūdžio galimą įstaigos darbuotojų piktnaudžiavimą ar neteisėtus veiksmus, apie tai informuoti anonimiškai mūsų pranešimų kanale.