Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Korupcijos prevencijos seminaras

2019 m. gruodžio 19 d. įstaigos darbuotojams surengtas seminaras, kurio metu kolektyvas supažindintas su 2019 m. korupcijos prevencijos srityje nuveiktais darbais. 
Už korupcijos prevenciją atsakinga darbuotoja pristatė apibendrintus 2019 m. darbuotojų korupcijos tolerancijos apklausos analizės rezultatus, kurie parodo, kad darbuotojai gali atpažinti įvairias korupcijos pasireiškimo formas, žino į ką reikėtų kreiptis (pranešti) užfiksavus korupcinio pobūdžio veiksmus. Direktorius džiaugėsi, kad įstaigoje gyvuoja nulinė tolerancija korupcijai, o bendradarbiavimas korupcijos prevencijos srityje paremtas absoliučiu pasitikėjimu. 
Seminaro metu pristatyti 2020 metų planuojami darbai korupcijos prevencijos srityje, kurie apima glaudesnį tarpinstitucinį bendradarbiavimą, korupcijos prevencijos įgyvendinimo procesų peržiūra bei su jais susijusių vidinių dokumentų  korekcijas.
Darbuotojai turėjo puikią progą prisiminti turimas teises ir pareigas, kurios susijusios su korupcijos prevencijos įgyvendinimu.