Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

Korupcijos prevencijos mokymai VšĮ „Plačiajuostis internetas“ darbuotojams

2021 m. liepos 9 d. viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ darbuotojai dalyvavo vidiniuose korupcijos prevencijos mokymuose.
Šių mokymų metu korupcijos reiškinys buvo išnagrinėtas istoriniu, kultūriniu, ekonominiu, struktūriniu ir vadybiniu požiūriais. Buvo pateikta istorinė šio reiškinio raida.
Darbuotojai buvo supažindinti su  pagrindinėmis korupcijos tendencijomis, vyraujančiomis Lietuvoje. Taip pat, darbuotojams buvo akcentuota griežta dovanų politika, vykdoma viešojoje įstaigoje „Plačiajuostis internetas“ bei aptarti kiti su korupcijos prevencija susiję klausimai.