Norėdami Jums pasiūlyti kokybiškas mūsų interneto svetainėje teikiamas paslaugas, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies"). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos

KORUPCIJOS PREVENCIJOS MOKYMAI VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS „PLAČIAJUOSTIS INTERNETAS“ DARBUOTOJAMS

2022 m. gruodžio 30 d. viešosios įstaigos „Plačiajuostis internetas“ darbuotojai dalyvavo korupcijos prevencijos mokymuose, kurių metu buvo apžvelgta 2022 m. įstaigoje vykdyta korupcijos prevencijos veikla, jos rezultatai. 
Darbuotojai buvo supažindinti su 2023 m. korupcijos prevencijos įgyvendinimo priemonėmis ir siekiamu rezultatu. Už korupcijos prevencijos įgyvendinimą atsakingas darbuotojas apžvelgė vidaus tvarkomųjų dokumentų, reglamentuojančių korupcijos prevencijos įgyvendinimą, pokyčius, akcentavo šių dokumentų svarbą ir pareigą laikytis juose įtvirtintų reikalavimų.